Предмет: Химия,
автор: Мулаточка
Внаслідок спалювання вуглеводню масою 29г утворилось 88г вуглекислого газу та 45г води. Відносна густина за повітрям 2. Визначити молекулярну формулу речовини))
можна будь ласка хоть з якимись поясненнями))))
Ответы
Автор ответа:
28
1. Вуглеводень складається з Гідрогену і Карбону.За масою води знаходят масу Гідрогену,а вуглекислим газом Карбону у даній речовині:
1 моль вуглекислого газу,або 44 г містить в собі 12 г Карбону, а
88 г_____________х г, звідки
х=88*12/44=24 г
1 моль моль води,або 18 г містить 2 г Гідрогену, а
45 г_______у г, звідки
у=45*2/18=5 г
2. Значить загальна маса вуглеводня становить сумі мас елементів у ньому,тобто 24+5=29 г. Тепер знаходять масові частки елементів у даній речовині:
або 82,76%
А масова частка Гідрогену становить:100-82,76=17,24%
3. За відносною густиною знаходять відносну молекулярну масу вуглеводня:

4. Із формули по визначенню масової частки елемента у речовинв виводять число n - число атомів елемента і визначають кількість атомів Карбону і Гідрогену окремо:
Значить формула вуглеводня:
- це бутан
1 моль вуглекислого газу,або 44 г містить в собі 12 г Карбону, а
88 г_____________х г, звідки
х=88*12/44=24 г
1 моль моль води,або 18 г містить 2 г Гідрогену, а
45 г_______у г, звідки
у=45*2/18=5 г
2. Значить загальна маса вуглеводня становить сумі мас елементів у ньому,тобто 24+5=29 г. Тепер знаходять масові частки елементів у даній речовині:
А масова частка Гідрогену становить:100-82,76=17,24%
3. За відносною густиною знаходять відносну молекулярну масу вуглеводня:
4. Із формули по визначенню масової частки елемента у речовинв виводять число n - число атомів елемента і визначають кількість атомів Карбону і Гідрогену окремо:
Значить формула вуглеводня:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: 5434689
Предмет: Русский язык,
автор: FYBKF
Предмет: Русский язык,
автор: sarah205681
Предмет: Химия,
автор: Элиза210602
Предмет: Английский язык,
автор: charadrimur23