Предмет: Химия,
автор: vfdrf
Обчисліть массу капронового волокна, яке можно одержати в результаті поліконденсації 6-аміногексанової кислоти масою 48,4 г, якщо вихід продукту реакції становить 94 % .
Ответы
Автор ответа:
16
11,2 л х моль
22,4 л 2 моль
при взаємодії 22,4 л кисню утворюється 2 моль оксиду, а
при вз. 11,2 л__________________х моль, звідки
х=11,2*2/22,4=1 моль
22,4 л 2 моль
при взаємодії 22,4 л кисню утворюється 2 моль оксиду, а
при вз. 11,2 л__________________х моль, звідки
х=11,2*2/22,4=1 моль
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: lelchist
Предмет: Русский язык,
автор: aminazhum
Предмет: Английский язык,
автор: alina56737
Предмет: География,
автор: aliyasalakhieva