Предмет: Химия,
автор: Анжелика50
Елемент знаходиться у II групі. 3*10^23 молекул його гідроксиду мають масу 29 г.Назвати елемент. Напишите решение)))
Ответы
Автор ответа:
0
m/M = N/Na
M = m*Na/N = 29*6.02*10^23/(3*10^23) = 58,18 г/моль
элемент во 2ой группе, значит формула его гидроксида Х(OH)2
M[Х(OH)2] = M(X) + 2M(OH)
M(X) = M[Х(OH)2] - 2M(OH) = 58,18 - 2*17 = 24,19 г/моль
а это Mg
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: alim3994600mailru
Предмет: География,
автор: prostoangel910
Предмет: Химия,
автор: Loooooser1
Предмет: Математика,
автор: диана123123123123