Предмет: Физика, автор: вишенька07

Велосипед проїхав 80 км зі швидкістю 20 км/год,а потім ще 60 км зі швидкістю 10 км/год.Яка середня шляхова швидкість на всьому шляху?

Ответы

Автор ответа: lenalviv
26
S=S1+S2=80+60=140 km
T1=S1/V1=80/20=4 ч
T2=S2/V2=60/10=6 ч
T=T1+T2=4+6=10 ч
Vср =S/T=140/10=14 км/ч

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: 10254