Предмет: Химия,
автор: isomerholder
У результаті взаємодії тривалентного металу масою 10,4 г з хлором утворилась сіль масою 31,7 г.Визначте метал.
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ: Хром
Объяснение:
10,4 г 31,7 г
2Me + 3Cl2 = 2MeCl3
2х г 2х+213
63,4х = 20,8х + 2215,2
42,6х=2215,2
х=52
Это Хром
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: картон3882
Предмет: Русский язык,
автор: Kira3998
Предмет: Українська мова,
автор: iramarchenko18
Предмет: Русский язык,
автор: djamkr
Предмет: Геометрия,
автор: akulinyc