Предмет: Химия,
автор: KPlova9
В результаті взаємодії10.4 г тривалентного металу з хлором утворилось 31.7 г солі.Який це метал?
Ответы
Автор ответа:
1
10,4 г 31,7 г
2Me+6HCl=2MeCl₃+3H₂
2х г 2(х+106,5)г
63,4х=20,8(х+106,5)
63,4х=20,8х+2215,2
42,6х=2215,2
х=52
Me=Cr
2Me+6HCl=2MeCl₃+3H₂
2х г 2(х+106,5)г
63,4х=20,8(х+106,5)
63,4х=20,8х+2215,2
42,6х=2215,2
х=52
Me=Cr
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: nikitazaharov28
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: era22222
Предмет: Русский язык,
автор: Iskoniko
Предмет: Алгебра,
автор: Lavalik2
Предмет: Алгебра,
автор: dinalisanskaa4