Предмет: Физика,
автор: MalayaK
Помогите ПОЖАЛУЙСТА решит задачу. В окріп масою 200г опустили ложку масою 50 г, при цьому темепература води знизилася до 90°С. З якого матеріалу виготовлено ложку, якщо її початкова теммпература дорівнювала 29°С? Втрати енергії не враховуйте.
Ответы
Автор ответа:
13
Q = cmΔt ------------------> c = 
Q - кол-во теплоты
m - масса ( 50 г = 0,05 кг )
Δt - разности температур ( 90 С - 29 С = 61 С )
Q = c₁m₁Δt
с₁ = 4200 Дж / кг * С
m₁ = 200 г = 0,2 кг
Δt = 61 C
Q = 4200 * 0,2 * 61 = 51240 Дж
c =
=
= 16800 Дж / кг * С
Q - кол-во теплоты
m - масса ( 50 г = 0,05 кг )
Δt - разности температур ( 90 С - 29 С = 61 С )
Q = c₁m₁Δt
с₁ = 4200 Дж / кг * С
m₁ = 200 г = 0,2 кг
Δt = 61 C
Q = 4200 * 0,2 * 61 = 51240 Дж
c =
22200108:
то з якого матеріалу
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: simela5556
Предмет: Русский язык,
автор: xayalaamirova
Предмет: Русский язык,
автор: egorkovalev830
Предмет: Математика,
автор: GRDZGFD
Предмет: Алгебра,
автор: superpechenia234