Предмет: Химия,
автор: vica9981
Масова частка води в кристалогідраті натрій сульфіту становить 50 %. Укажіть кількість молекул води у формулі цього кристалогідрату.
Ответы
Автор ответа:
22
М кристаллизационной воды = М сульфита натрия = 126.
Число молекул воды = 126/18 = 7.
Na2SO3*7H2O
Число молекул воды = 126/18 = 7.
Na2SO3*7H2O
vica9981:
дякую дуже
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним
Предмет: Українська мова,
автор: sashaprofatilo
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: tuka76
Предмет: Алгебра,
автор: Pmargulis
Предмет: Українська мова,
автор: nasyiiaaa15