Предмет: Физика,
автор: juljija2000
Людина масою 70 кг піднімається на дах десятиповерхового будинку. Визначте на скільки градусів вона могла б нагріти півтора літри води затративши таку саму енергію. Висота одного поверху 3 м
Ответы
Автор ответа:
22
Еп=Q
Еп=mgh
mgh=cmΔt
Δt=m1gh/cm=70*10*30/1000*1.5=14
Ответ на 14 градусов)
Еп=mgh
mgh=cmΔt
Δt=m1gh/cm=70*10*30/1000*1.5=14
Ответ на 14 градусов)
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: cut2
Предмет: Русский язык,
автор: sashakuzn
Предмет: Другие предметы,
автор: умникиумница1
Предмет: Русский язык,
автор: shurikkkkkkkkkkkkkkk
Предмет: Математика,
автор: stasnov30