Предмет: Математика,
автор: Кріс2015
Задача за допомогою рівняня. Кілограм апельсинів дорожчий за кілограм яблук на 6,4 грн.За 5 кг апельсинів заплатили стільки,скільки за 9 кг яблук.Скільки коштує 1 кг апельсинів?1 кг яблук?
Ответы
Автор ответа:
3
килограмм апельсинов - х
килограмм яблок - у
х-у=6,4 ⇒ х=у+6,4
9у=5х
9у=5(у+6,4)
9у=5у+32
9у-5у=32
4у=32
у=8 (грн) - стоит килограмм яблок
8+6,4=14,4 (грн) - стоит килограмм апельсинов
килограмм яблок - у
х-у=6,4 ⇒ х=у+6,4
9у=5х
9у=5(у+6,4)
9у=5у+32
9у-5у=32
4у=32
у=8 (грн) - стоит килограмм яблок
8+6,4=14,4 (грн) - стоит килограмм апельсинов
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: arturvaliullin1
Предмет: Русский язык,
автор: Doge044
Предмет: Английский язык,
автор: дарья1628
Предмет: Геометрия,
автор: ivan4616
Предмет: Алгебра,
автор: zombinigger