Предмет: Физика,
автор: Аноним
яка індукція магнітного поля, яке на провідник довжиною 5 см, по якому протікає струм2,5 А і розміщений перпендикулярно до лінії магнітної індукції, діє з силою 50мН?
Ответы
Автор ответа:
0
B=FI*l, F= 50mH, I=2,5 A. l= 5 cm
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: svetlana220219
Предмет: Английский язык,
автор: erkekek76
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: yemdeuisi101
Предмет: Химия,
автор: Syrova
Предмет: Геометрия,
автор: Tanga