Предмет: Физика,
автор: ira449191
ЕРС батареї 28В,внутрішній опір 0,80 Ом.Якщо до батареї підключити лампочку,то напруга на полюсах батареї стане рівною 24В.Визначити струм в лампі і її опір?
Ответы
Автор ответа:
0
I*r=E-U--->I*0.8=28-24---I=5 A
R=U/I=24/5=4.8 Om
R=U/I=24/5=4.8 Om
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: dana1116
Предмет: Английский язык,
автор: DipperPains3
Предмет: Русский язык,
автор: БляхаБляха
Предмет: Математика,
автор: varvaraulanova28
Предмет: Математика,
автор: nikalukashevich