Предмет: Математика,
автор: Darya220
Купили 16 кг картоплі і 7 кг цибулі, заплативши за всю покупку 28 грн. 70 к. Скільки коштує 1 кг картоплі, якщо ціна 1 кг цибулі дорівнює 1 грн. 86 к.?
Ответы
Автор ответа:
0
1,86*7=13,02 -стоит 7 цибулі
28,7-13,02=15,68 стоят 16 кг картоплі
15,68:16=0,98 стоит 1 кг картопл
вроде так
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: mrazarik08
Предмет: Химия,
автор: zhyroshnastjaa
Предмет: Геометрия,
автор: Dinchik