Предмет: Химия,
автор: hosedlo2000
відносна густина леткої сполуки з гідрогеном елементи головної підгрупи 5 групи за воднем дорівнює 17 масова частка елемента в ці сполуці 91.2 %. укажіть цей елемент_
Ответы
Автор ответа:
2
M(RH3)=2*17=34
R+3=34
R=31 P
PH3
W(P)=31*100/34=91,2% Это фосфор
R+3=34
R=31 P
PH3
W(P)=31*100/34=91,2% Это фосфор
hosedlo2000:
дякую)
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: XnikeX31
Предмет: Другие предметы,
автор: ЮморинаV
Предмет: Английский язык,
автор: 91999
Предмет: Обществознание,
автор: rsagykova
Предмет: Геометрия,
автор: vladimirmakarov2401