Предмет: Математика, автор: yvyl

За 1.8 кг печиво заплатили 45.36 грн.Скільки треба заплатити за 4.5 кг.такого печива?

Ответы

Автор ответа: garashenkov
3
45.36:1.8=25.2-за 1 кг печива
25.2*4.5=113.4грн
Автор ответа: svidovskaya
1
1) 4536/1800=2.52(грн) 1 гр
2) 2.52*4500=113.40 (грн) 4.5 кг
Похожие вопросы