Предмет: Математика,
автор: yvyl
За 1.8 кг печиво заплатили 45.36 грн.Скільки треба заплатити за 4.5 кг.такого печива?
Ответы
Автор ответа:
3
45.36:1.8=25.2-за 1 кг печива
25.2*4.5=113.4грн
25.2*4.5=113.4грн
Автор ответа:
1
1) 4536/1800=2.52(грн) 1 гр
2) 2.52*4500=113.40 (грн) 4.5 кг
2) 2.52*4500=113.40 (грн) 4.5 кг
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: GordonChatOff
Предмет: Русский язык,
автор: Школьница1001
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Геометрия,
автор: 02101920
Предмет: Геометрия,
автор: svetacbeta777zhilyak