Предмет: Физика,
автор: Сано99
Яка кількість тепла виділиться в реостаті з опором 6 Ом , якщо за 5 хвилин через нього пройшло 600 Кл. електрики?"
Ответы
Автор ответа:
2
P =
------------------> A = P * t
P - мощность
t - время ( 5 мин = 300 с )
P = U * I
U - напряжение
I - сила тока
I =
q = 600 Кл
t = 300 c
I = 600 / 300 = 2 A
U = R * I = 6 * 2 = 12 B
P = 12 * 2 = 24 Вт
A = 24 * 300 = 7200 Дж
P - мощность
t - время ( 5 мин = 300 с )
P = U * I
U - напряжение
I - сила тока
I =
q = 600 Кл
t = 300 c
I = 600 / 300 = 2 A
U = R * I = 6 * 2 = 12 B
P = 12 * 2 = 24 Вт
A = 24 * 300 = 7200 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Саша20062508
Предмет: Математика,
автор: shahnoza8809
Предмет: Английский язык,
автор: smartbeet
Предмет: Математика,
автор: KRINAS2008
Предмет: Информатика,
автор: ekorol795