Предмет: Физика,
автор: Elektron07
Яку довжину повинна мати стальна дротина перерізом 0,5мм2(квадратних) ,щоб замкнувши нею елемент з ЕРС 6 В і внутрішнім опором 1,2 Ом , дістати в колі струм 0,25 А?
Питомий опір сталі рівний 10*10ˉ8(степені)
Ответы
Автор ответа:
2
дано: р=10^-7 Ом*м, S=0,5*10^-6 м2; ЭДС=6В, r =1,2 Ом, I=0,25 A Найти L Решение: R=pL/S, I=ЭДС /(r+R); R=ЭДС/I -r=pL/S, L=S*(ЭДС /I - r)/p = 0,5*10^-6*(6/0,25 -1,2)/10^-7=1,14м
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: царапина123
Предмет: Биология,
автор: Kendzi
Предмет: ОБЖ,
автор: рома1243
Предмет: Математика,
автор: dbdforever
Предмет: Обществознание,
автор: aleksandr562