Предмет: Химия,
автор: Игорьоха
Виведіть молекулярну формулу сульфур оксиду , масова частка Сульфуру в якому 40% , Оксигену 60%. Відносна молекулярна маса сполуки 80.
Ответы
Автор ответа:
36
SxOy
Mr(S) = 40 * 80 : 100 = 32
x = 32 : 32 = 1
Mr(O) = 60 * 80 : 100 = 48
y = 48 : 16 = 3
S : O = 1 : 3
SO₃
Mr(SO₃) = 32 + 16 * 3 = 80
Mr(S) = 40 * 80 : 100 = 32
x = 32 : 32 = 1
Mr(O) = 60 * 80 : 100 = 48
y = 48 : 16 = 3
S : O = 1 : 3
SO₃
Mr(SO₃) = 32 + 16 * 3 = 80
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Krabik006
Предмет: Українська мова,
автор: Аоеит
Предмет: Русский язык,
автор: 5ZooM5
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: nyrik89
Предмет: Алгебра,
автор: tanya2088