Предмет: Химия,
автор: Pizza222
Обчисліть масу кристалічної соди, необхідної для приготування розчину Na2CO3 масою 500 г з масовою часткою 10 %
Допоможіть, будь ласка, даю 80 балів!!!!
Ответы
Автор ответа:
0
Решение :
По формуле w(Na₂CO₃)=m(Na₂CO₃)/m(р-раNa₂CO₃)
Отсюда: m(Na₂CO₃)=m(р-раNa₂CO₃)*w(Na₂CO₃)=500*0.1=50г
Ответ: понадобится 50г кристаллической соды.
По формуле w(Na₂CO₃)=m(Na₂CO₃)/m(р-раNa₂CO₃)
Отсюда: m(Na₂CO₃)=m(р-раNa₂CO₃)*w(Na₂CO₃)=500*0.1=50г
Ответ: понадобится 50г кристаллической соды.
Автор ответа:
0
дуже-дуже дякую!!!
Автор ответа:
0
не за что)
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: annatranzalova
Предмет: Математика,
автор: c6t285hpw2
Предмет: Другие предметы,
автор: yaanyaua
Предмет: Математика,
автор: zek555
Предмет: Математика,
автор: Аноним