Предмет: Химия, автор: AnnaEgOrOOVa

Який об'єм водню(н.у.) виділиться при взаємодії 54 г Алюмінію із хлоридною кислотою

Ответы

Автор ответа: DJToxa
45
Дано:
m(Al)=54г
Найти:
V(H2)-?
Решение:
2Al+6HCl=2AlCl3+3H2
M(Al)=27г/моль
n(Al)= m/M=54/27=2моль
Пусть n(H2)=Х моль ,тогда:
n(H2)=2/2 : x/3= 3моль
V(H2)=n*Vm=3*22.4=67.2л
Ответ:67.2л


AnnaEgOrOOVa: спасибо большое
Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык, автор: fselestabel