Предмет: Математика,
автор: lyubav
За 5 кг цукерок, та 4 кг печива заплатили 42 гривні. Скільки коштує 1 кг цукерок, якщо цукерки на 3 гривні дорожчі від печива?
Ответы
Автор ответа:
0
5x+4(x-3)=42
5x+4x-12=42
9x=42+12
9x=54
x=6
Автор ответа:
0
5x+4(x-3)=42
5x+4x-12=42
9x=42+12
9x=54
x=6
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: ainyrtaken
Предмет: Химия,
автор: dinarakushekova2202
Предмет: Физкультура и спорт,
автор: valysha06
Предмет: Математика,
автор: ВОЛАНДЕМОРТ