Предмет: Физика,
автор: VladislavMortikov
Алюмінієва кулька об’ємом 700см3 котиться зі швидкістю 36км/год. Визначити її кінетичну енергію. Густина алюмінію 2700кГ/м3.
Ответы
Автор ответа:
5
E(кинетическая)=mU^2/2=2700*0.0007*10^2/2=94,5
Ответ:94,5Дж
Ответ:94,5Дж
kirills1:
Будь внимателен!
Автор ответа:
18
E k = m * V² / 2
m - масса
V - скорость ( 36 км / ч = 36 * 1000 / 3600 = 36000 / 3600 = 10 м / c )
m = p * V
p - плотность ( 2700 кг / м³ )
V - объём ( 700 см³ = 0,0007 м³ )
m = 2700 * 0,0007 = 1,89 кг
Е к = 1,89 * 10² / 2 = 1,89 * 100 / 2 = 189 / 2 = 94,5 Дж
m - масса
V - скорость ( 36 км / ч = 36 * 1000 / 3600 = 36000 / 3600 = 10 м / c )
m = p * V
p - плотность ( 2700 кг / м³ )
V - объём ( 700 см³ = 0,0007 м³ )
m = 2700 * 0,0007 = 1,89 кг
Е к = 1,89 * 10² / 2 = 1,89 * 100 / 2 = 189 / 2 = 94,5 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: A705
Предмет: Русский язык,
автор: анна4102
Предмет: Английский язык,
автор: dudtxux
Предмет: Химия,
автор: jullytop
Предмет: Химия,
автор: seitovaguldariga