Предмет: Математика,
автор: VikCanna
Для їдальні купили 8 пакетів гречаної крупи по 6 грн за кожний і 12 пакетів манної крупи, ціна яких у 2 рази менша. Яка загальна вартівсть покупки?
Ответы
Автор ответа:
5
8*6=48 грн --вартість гречки
6/2=3 грн вартість 1 пакета манки
12*3=36 грн вартість манки
36+48=84 грн
Відповідь 84 грн
6/2=3 грн вартість 1 пакета манки
12*3=36 грн вартість манки
36+48=84 грн
Відповідь 84 грн
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: imagius
Предмет: Русский язык,
автор: alinapt
Предмет: Русский язык,
автор: Hrachuk
Предмет: Английский язык,
автор: LabaraM03
Предмет: Алгебра,
автор: kyst21