Предмет: Химия,
автор: nastuasvunar
масова доля карбону в молекулі вуглеводню дорівнює 85.7% густина речовини по повітрю 1,45 визначити молекулярну формулу вуглеводню
Ответы
Автор ответа:
0
D(пов.) = Mr/29 ⇒визначаємо Mr (вуглеводню)=29·1,45=42,05
за формулою ω=n·Ar/Mr визначаємо:
n(C)=42.05·0.857/12=3
n(H)=42.05·0.143/1=6
отже,це C3H6- пропен
за формулою ω=n·Ar/Mr визначаємо:
n(C)=42.05·0.857/12=3
n(H)=42.05·0.143/1=6
отже,це C3H6- пропен
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: mnurgaliyev
Предмет: Українська мова,
автор: kolesnikmaria259
Предмет: Математика,
автор: almira241189
Предмет: География,
автор: Зайченок13
Предмет: Обществознание,
автор: ксениябахтина