Предмет: Физика,
автор: Serg8881
Помогите) очень нужно)
за який час на катоді внаслідок електролізу відкладається 0,9 кг алюмінію, якщо сила струму в електролітичній ванні 500А(k=93,2*10-9 кг/Кл)?
Заранее большое спасибо!!!
Ответы
Автор ответа:
0
m = kIt ⇒ t = m / kI = 0,9 / 93,2*10-9 ·500 = 19300 c.
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: zunushanovsundet
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: alimkulovatakhira
Предмет: Химия,
автор: likavalkiriu
Предмет: Литература,
автор: Аноним