Предмет: Українська мова, автор: Olichka30

Контрольний твір на морально - етичну тему: " Моральні цінності сучасного суспільства"

Ответы

Автор ответа: Юленька998
44

Напевне кожен з нас замислювався над тим, що таке сучасність? Якщо вірити словнику, то сучасність – це все те, що існує прямо зараз, тепер. Виходить, що сучасна людина – це та, котра живе в даний відрізок часу. А сучасне суспільство – це громадський уклад, який в даний момент існує. Значить, щоб бути сучасним, необхідно докладати максимум зусиль, щоб не відставати від такого стрімкого сучасного світу.
В містах і селах нашої країни зараз працює безліч модних магазинів та бутиків, де можна одягнутися по останніх тенденціях моди. Можна зробити «круту» стрижку чи татуювання, звичайно, якщо вистачає коштів. Та чи станеш ти відразу сучасною людиною? Чи стане кращим суспільство, в якому ти живеш від того, чим більше сережок буде у тебе в вухах? Ми забули про смартфон, комп’ютер чи ноутбук. Людина, котра має все це сучасна? Звичайно, так. Але виникає питання: чи тільки в зовнішньому вигляді потрібно проявляти оту сучасність? Чи допоможемо ми цим нашому суспільству?
Модно одягнена людина – це тільки один бік справи. Так, вона привертає увагу оточуючих. Але не менш важливим є вміння гарно розмовляти. Саме вміння правильно вести розмову зразу покаже, з якою людиною ми маємо справу: з сучасною, розумною і такою, що знає собі ціну, чи з «пустоголовим нарцисом».
Неодмінним атрибутом сучасного суспільства є вихована людина. Бути ввічливим, доречно відповідати на поставлені запитання, вміти правильно вести діалог – всі ці моральні явища в суспільстві неможливо десь купити чи замовити, навіть за дуже великі гроші.
Зрозуміло, що річ не в мобільному телефоні чи комп’ютері. Важливо, щоб люди, маючи все це, не втратили здатності співпереживати іншим, не зачерствіли серцем. Ми навчимося дружити і домагатись поставленої мети невпинною працею. Тоді суспільство наше не виглядатиме на світовій арені «моральним страховиськом».
Позитивні якості були притаманні людям, котрі жили ще в ХХ і в ХIХ століттях. А хіба не є сучасними, створені старшим поколінням архітектурні, музичні, літературні шедеври? Талант завжди сучасний. І порядність та доброта сучасні завжди.
Сучасна людина – це спосіб життя, стан душі, склад думок. Сучасне суспільство – це суспільство, створене порядними і чесними людьми, котрі і визначають його (суспільства) моральні якості.

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: a2nyBoOlilumaley
Вставьте пропущенные буквы и знаки препинания.

1. Усталое летнее солнце уходит на покой за горизонт. 2. На западе пропа-дает узкая полоска света. 3. Над гладкой поверхностью неширокой речонки ло-жится туман и окутывает неглубокий овражек песчаный берег невысокие при-брежные кусты и светло-зеленый лужок. 4. Сгущается туман и на землю опуска-ется ночная сырость. 5. На небе загораются первые звездочки. 6. Замолкают птицы. 7. В последний раз свистнул предвестник ночи соловей. 8. Сонная тиши-на не нарушается даже шорохом листьев. 9. Только иногда увидишь в темноте как пронесется летучая мышь. 10. Тяжёлые от росы цветы съежились и прикло-нились к земле. 11. Сложил свои парашютики полевой плющ. 12. Непроглядная тьма расстилается по окрестности. 13. От земли распространяется редкий аро-мат цветущих растений. 14. Ночью их запах всегда сильнее. 15. Все в природе объято сном. 16. Как прекрасна летняя ночь!

1. Из предл. 2–6 выпишите слова с чередующейся безударной гласной а – о в корне
2. Из предл. 4–6 выпишите слова с приставками, правописание которых определяется правилом: «Эта приставка пишется всегда одинаково, независимо от произношения
3. Из предл. 3–8 выпишите слово, правописание которого определяется правилом: «Пишется два н на стыке корня и суффикса».
4. Из предл. 1–7 выпишите слово(-а), правописание которого(-ых) опреде-ляется правилом: «Не с существительными, прилагательными и наречиями пи-шется слитно если можно заменить синонимом
5. Из предл. 5–9 выпишите слово, правописание которого определяется правилом: «На конце существительных 3-го склонения после шипящих пишется ь».
6. Из предл. 1–5 выпишите слово, правописание которого определяется правилом: «В суффиксах имен существительных после шипящих под ударением пишется о, без ударения – е».
7. Найдите простое предложение с однородными дополнениями.
8. Выпишите номер сложноподчиненного предложения.
9. Выпишите основу предложения 16.
10. Укажите количество грамматических основ в предложения 3.
Помогите пожалуйста
Предмет: Алгебра, автор: anastasiyavoloshina0