Предмет: Химия, автор: смайлк

визначте елемент VI групи, якщо молярна маса його сполуки з гідрогеном 34 г/моль

Ответы

Автор ответа: Anael86
0
Сульфур.....,...................................
Автор ответа: Anael86
0
Молярна маса гідрогену =1. А молярна маса елемента з гідрогеном = 34. Потрібно просто 34-1 =33. Якщо це лелемнт 6 групи то його молярна маса має бути 33. а Сульфур має 32,06.
Похожие вопросы