Предмет: Биология, автор: муда

Міні проект про голонасінні

Ответы

Автор ответа: tegeran2001
0
Сосна звичайна: однодомне, світлолюбна рослина. Добре ростуть на
освітлених місцях. Сильна і розгалужена коренева система. Стовбур має крону. У корі і серцевині стовбура є смоляні канали. Зав'язі не утворюють. Навесні на молодих пагонах з'являються маленькі шишки, одні зеленувато-жовті, інші червонуваті. Чоловічі шишки зеленувато-жовтого кольору зібрані групами на чешуях розвиваються по два пилкових мішечка, в яких дозріває пилок, все це забезпечено пилковими мішечками. Жіночі шишки - червонуваті розташовані вони на тих же деревах але перебувають на кінцях молодих гілок. На лусочках червонуватих шишок розвиваються семязачатки, по два на кожній лусочці, дозріла

пилок дозріває і її підхоплює вітер, після запилення лусочки червонуватих шишок змикаються і склеюються смолою. У пильовиках утворюються чоловічі гамети, а насінних зачатках - жіночі. Із зиготи розвивається зародок, з усього семязачатка -Сім'я. Шишки стають коричневими. Насіння дозріває через1,5 року, а висипаються через2 року.
Ялівець звичайний: дводомної хвойний чагарник. Шишки дозрівають до другого, третього році, схожі на ягоди. Хвойні рослини мають листя - хвою. У деяких розташовуються групами, зберігається 3-6 років.Слатніковая форма їли Шленка: дводомної, голонасінні чагарник, занесений до Червоної книги Казахстану. Повільно зростає, товщина стовбура 15 см., Висота 10м., Хвоя чотиригранна.Зеравшанський ялівець: Дерево заввишки 5-10 м., Вічнозелене з листям - хвоинками. У Казахстані зустрічається на півдні Каратау і в Таласском Алатау, занесений до Червоної книги Казахстану. Розмножується повільно, живе до 1000 років.Ефедра: Дводомна голонасінна рослина, схожа на хвощ. Висота 15-40 см. Листя видозмінені в лусочки, продихи розташовані глибше. Гілки мають лікувальну властивість. Добре розвинена потужна коренева система. Цей чагарник запобігає ерозії ґрунтів, регулює кругообіг води в природі.
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: 21104