Предмет: Химия,
автор: Лиритес
Обчисліть об'єм водню (н.у), що витрачається на взаємодію з газовою сумішшю, яка складається з етену об'ємом 24 л і етину об'ємом 14 л (н.у). Врахуйте, що продукти реакції - насичені сполуки.
Ответы
Автор ответа:
0
24л Xл
С2H4 + H2 = C2H6
1обєм 1обєм отже V(H2)=24л
14л X л
C2H2 + 2H2 =C2H6
1обєм 2обєми отже V(H2)=14·2=28л
загальний обєм водню=24+28=52літри
С2H4 + H2 = C2H6
1обєм 1обєм отже V(H2)=24л
14л X л
C2H2 + 2H2 =C2H6
1обєм 2обєми отже V(H2)=14·2=28л
загальний обєм водню=24+28=52літри
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: gibadullinakarolina
Предмет: Другие предметы,
автор: maratovarausan11
Предмет: Физика,
автор: PolinaB612
Предмет: История,
автор: Аноним