Предмет: Химия,
автор: bbebko
обчислить масову частку Сульфуру у магний сульфіді {MgS}»
Ответы
Автор ответа:
0
Mr(MgS)=24+32=56
ω(S)=32÷56×100%=51,14%
ω(S)=32÷56×100%=51,14%
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Ginaminile
Предмет: Химия,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: mariagallagher
Предмет: Химия,
автор: alya741
Предмет: Биология,
автор: annakisa553