Предмет: Физика,
автор: cotyc
Визначити енергію фотона якщо λ=3*10-7 м
Ответы
Автор ответа:
0
дано л=3*10^-7 м
E=h*c/л=6,63*10^-34*3*10^8/3*10^-7=6,63*10^-19 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: Bovkunn
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: liabutterfly
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: Oleggg96
Предмет: Экономика,
автор: melmanyulechka