Предмет: Українська мова, автор: Розаліна

Площа основи конуса дорівнює 36 П см квадратних, а його твірна -10см .Знайдіть висоту конуса

Ответы

Автор ответа: leonidmuzyka
0
 h^{2}=  t^{2}- r^{2};  , де h-висота, t-твірна, r-радіус основи;
Оскільки S= { \pi  r^{2} } , то  r= \sqrt{ \frac{36 \pi }{ \pi } } =6;
Отже,  h^{2}= 10^{2}- 6^{2} ;
 h^{2} =100-36;
h= \sqrt{64}=8.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Vanay006
Предмет: Русский язык, автор: kabilet777
Предмет: Математика, автор: Princess709