Предмет: Химия,
автор: bulgakovakatya
Решить задачу
Дано: m(li) =4г
Найти: (li2o)
Ответы
Автор ответа:
0
4Li+O2->2Li2O
Mr(Li)=7 г/моль
Mr(Li2O)=7*2+16=30г/моль
х=4*30/28=4,2г
Ответ: m(Li2O)=4,2г
Mr(Li)=7 г/моль
Mr(Li2O)=7*2+16=30г/моль
х=4*30/28=4,2г
Ответ: m(Li2O)=4,2г
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: vanaperminov73
Предмет: Українська мова,
автор: lizok8788
Предмет: Биология,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: nicekostarev
Предмет: Математика,
автор: ainurmamedova8