Предмет: Українська мова, автор: taniakonstantinovn

допоможіть, твір на тему "Краще обирати фах престижний,чи за покликанням"

Ответы

Автор ответа: svetachechel
30
Професія повинна стати покликанням, щоб людина могла реалізувати в ній свій творчий потенціал. 
Мені здається, найпоширеніша помилка молодих людей полягає в тому, що вони женуться за прогресом, вибираючи, наприклад, такі професії, як програміст, маркетолог чи менеджер, але не до кінця розуміють, чим вони будуть займатися. Такий вибір може абсолютно не виправдати очікувань цих людей, і з часом прийде розуміння того, що престиж - це не головне. 
Найбільш важливим є відповідність обраній професії характером людини. Природно, дратівливої не підійде професія, пов'язана з роботою з людьми наприклад, психолог, вчитель, лікар. Активному і творчому не вдасться проявити себе як бухгалтера чи економіста, а повільна людина не зможе працювати у сфері обслуговування. Кожна людина знає свої особливості і, виходячи з них, повинен постаратися вибрати собі відповідну професію.
Також не відомо чи будеш ти радіти, коли змушуєш себе займатися справою яка тобi зовсiм не до вподоби!? Ну хизуватимешся , час від часу, а справу робити щодня потрiбно.Задумайся тільки собі про постійну боротьбу з собой.А про те який фахівець після цього вийде і скільки "користі" принесе і говорити нічого . Тому я думаю краще займатися тим що тобі цікаво.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: РобоМама
НАЙДИТЕ КЛЮЧИВЫЕ СЛОВО И ДИАЛОГ С СТИВОМ ДЖОНСОНОМ ТАК КАК ЕСЛИ ВЫ ЖУРНАЛИСТ И В ДИОЛОГЕ ДОЛЖЕН БЫТЬ ТОНКИЙ ВОПРОС Людей, которые почти не путешествовали, так мало, что каждого хочется назвать чудаком. Одним из таких был Стив Джобс. Его жизнь кипела нешуточными страстями, но редко выходила за пределы Кремниевой долины в США. Кремниевая долина — это место, не обозначенное на картах, но известное во всем мире. Полоска калифорнийского побережья с климатом средиземноморья, ведущими университетами и центрами высоких технологий: и все рядом друг с другом. Именно здесь начинался Стив Джобс. География жизни компьютерного гения — в книге Брента Шлендера «Становление Стива Джобса» Первое и, пожалуй, самое большое свое путешествие Стив Джобс совершил в юности, и это была паломническая поездка в Индию. Ему, молодому хиппи, стали очень близки идеи буддизма и индуизма. Но сделаться садхи — монахом-отшельником — у Стива не получилось: слишком велики были амбиции. В 1985 году, когда Стива в результате неурядиц изгнали из сов