Предмет: Физика,
автор: bkpklas
сила під дією якої тіло перемістилося на 20м, виконала роботу 5 кДж яким є значення цієї сили?
а) 100кН
б) 250Н
в) 100Н
г) 4Н
Ответы
Автор ответа:
0
A = F * S ------------------> F = A / S
A - работа ( 5 кДж = 5000 Дж )
S - путь ( 20 м )
F = 5000 / 20 = 250 H - б)
A - работа ( 5 кДж = 5000 Дж )
S - путь ( 20 м )
F = 5000 / 20 = 250 H - б)
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: sofa2691
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: zhumashaizhuldyz52
Предмет: Математика,
автор: romanterentev228
Предмет: Алгебра,
автор: pollinka1
Предмет: Геометрия,
автор: HiPiC