Предмет: Химия,
автор: vadim1996
масова частка карбону 84% відносна густина парів цієї речовини за киснем 3.125 знайти молекулярну формулу речовинни
Ответы
Автор ответа:
0
Молярная масса вещества: 3,125*М(О2)=3,125*32=100 г/моль из них на углерод приходится: 100*0,84-84 г/моль или 84/12=7 моль, на водород - 100*0,16=16 г/моль или 16/1=16 моль, тогда формула: С7Н16
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
..................................................
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: JustKarasik
Предмет: Математика,
автор: anuarbek0937
Предмет: Математика,
автор: Edda12456
Предмет: Алгебра,
автор: Miff