Предмет: Математика, автор: Помогите123526

Магазин продав 18 кг апельсинів і 12 кг лимонів, всього на суму 306 грн. Скільки коштує 1 кг апельсинів, якщо 1 кг лимонів коштує 12 кг?

Ответы

Автор ответа: maxim9406
0
1) 306 - (12×12) =162 (грн) - стоят 18кг апельсинов
2) 162:18=9 (грн) - стоит 1 кг апельсинов
Ответ : 9 гривен стоит килограмм апельсинов
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: Aruzhannotfound