Предмет: Физика,
автор: biliktetet
Який імпульс фотона,що має енергію 1eВ?Яку довжину хвилі має таке випромінювання?
Ответы
Автор ответа:
0
Поняла только первое предложение:
p=m*c
E=m*c^2
p=E/c=1,6*10^-19/3*10^8=0,53*10^-27 кг*м/с
p=m*c
E=m*c^2
p=E/c=1,6*10^-19/3*10^8=0,53*10^-27 кг*м/с
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: luciferstandoff78
Предмет: Физика,
автор: megaladon1337
Предмет: Українська література,
автор: fsef43
Предмет: Математика,
автор: angelochek2002
Предмет: Математика,
автор: viktoriia82