Предмет: Физика, автор: Nina99

на тонкому дроті висить вантаж масою 500кг.Визначити подовження дроту,якщо його жорсткість дорівнює 100Н поділено на масу. Підскажіть будь-ласка!!!!

Ответы

Автор ответа: Аноним
0

Дано:

m=500кг

к=100Н/м

g=10H/кг

х-?

по закону Гука имеем  Fу=k*x выразим х=F/k, сила упругости = силе тяжести Fу=Fт, Fт=mg

Fт=500*10=5000Н

x=5000/100=50м

Похожие вопросы