Предмет: Физика, автор: kikosh1997

Від електростанції до споживача передається електрична енергія потужністю 50 кВт. Порівняти втрати напруги і потужність в лінії електропередачі, якщо її передають під напругою 500 В і 2000 В. Який ККД лінії передавання при цих напругах? Опір лінії 4 Ом. Як можна зменшити втрати електроенергії?

Ответы

Автор ответа: lenalviv
0
I1=P/U1=50000/500=100 A
*P1=I1^2*R=100^2*4=40000 Вт
К=(Р-*Р1)/Р=(50000-40000)/50000=0.2----20%
I2=P/U2=50000/2000=25 A
*P2=I2^2*R=25^2*4=2500 Вт
К=(Р-*Р2)/Р=(50000-2500)/50000=0.95---95%
Вывод чем больше напряжение ,тем меньше потери .

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: katamazura14