Предмет: Математика, автор: ok1982

У супермаркиті кавун 5 кг коштує на 4 грн більше ніж кавун вагою 3 кг.Скільки коштує кавун вагою 5кг

Ответы

Автор ответа: triolana
0

1)5-3=2 кг різниця

2)4:2= 2 грн коштує 1 кг

3)5*2=10 грн коштує кавун вагою 5 кг

=====================================

Похожие вопросы