Предмет: Математика,
автор: ok1982
У супермаркиті кавун 5 кг коштує на 4 грн більше ніж кавун вагою 3 кг.Скільки коштує кавун вагою 5кг
Ответы
Автор ответа:
0
1)5-3=2 кг різниця
2)4:2= 2 грн коштує 1 кг
3)5*2=10 грн коштує кавун вагою 5 кг
=====================================
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: Аноним
Предмет: География,
автор: voki82
Предмет: Русский язык,
автор: arev719
Предмет: Химия,
автор: ovechkin123
Предмет: Алгебра,
автор: mila45