Предмет: Физика, автор: lbvrfh

СРОЧНО ДАЮ 43 БАЛЛА
лампа що висить на висоті 2.75м від підлоги дає силу світла 160кд.. яка освітленість поверхні учнівського стола що стоїть під самою лампою. висота стола 75 см.

Ответы

Автор ответа: lenalviv
0
I=160 кд
d=H-h=2,75-0.75=2 м
Е=I/d^2=160/2^2=40 лк

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: tuninarsentij
Предмет: Математика, автор: scorpiongp