Предмет: Физика, автор: iva79

Задача
Хлопчик на санях спускається з гірки висотою 20м. Чому дорівнювала б швидкість саней наприкінці спуску, якби механічна енергія під час спуску зберігалася?

Ответы

Автор ответа: stasia968
0
Потенциальная энергия Еп=mgh=Ek=mv2/2, тогда v2=2mgh/m=2gh-----> v=корень из 2gh=корень из 2*10*20=20м/с
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: saxima9978
Предмет: География, автор: madinabek41