Предмет: Физика, автор: rizhok90rizhok

Нікелювання поверхні площею 48 см² відбувається при силі струму 0,15 А. Електрохімічний еквівалент нікелю дорівнює 3,04∙10⁻⁷ кг/Кл, густина 8900 кг/м³. Скільки часу тривало нікелювання, якщо товщина шару нікелю 0,5 мм?
Помогите пожалуйста

Ответы

Автор ответа: tana20101997
0
m=p*V=8900*48*10^-4*0,5*10^-3=213,6*10^-4 кг
t=m/k*I=213,6*10^-6/3,04*10^-7*0,15=468*10^3 c
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Shomor
Предмет: Литература, автор: zlatadavydenko043