Предмет: Химия,
автор: dashafan
Даю 20 пунктов. Оксид сульфуру ( 4 ) масою 6 г вступив в реакцію з киснем. Утворився оксид сульфуру ( 6 ) масою 8 г. Напишіть рівняння реакції та визначте масу кисню , що вступив до реакції.
Ответы
Автор ответа:
0
2SO2+O2=2SO3
По закону сохранению массы
m(О2)=8-6=2гр
По закону сохранению массы
m(О2)=8-6=2гр
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: ukalinin23
Предмет: Английский язык,
автор: aisemexdiyeva
Предмет: Алгебра,
автор: zemliansckyivan
Предмет: Биология,
автор: Аноним