Предмет: Химия,
автор: yasupersuper1
при спалюванні коксу масою 187,5г утворився вугликислий газ обємом 336л(н.у).Обчісліть масову частву вуглицю в коксі
Ответы
Автор ответа:
0
С+О2=СО2
n(CO2)=336/22,4=15моль
n(CO2)=n(C)
n(C)=15*12=180гр
w(C)=180/187.5*100=96%
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: timoffey12445
Предмет: Английский язык,
автор: viktoria1187
Предмет: Английский язык,
автор: gerasimovaulia739
Предмет: География,
автор: Veronichka753
Предмет: Физика,
автор: Аноним