Предмет: Математика,
автор: ivannikova1987
За 9 пачок печива заплатили 45 грн, а за вафлі - 32 грн. Скільки пачок вафель купили, якщо 1 пачка вафель дешевша за 1 пачку печива на 1 грн. Склади короткий запис задачі у вигляді таблиці та розв"яжи задачу.
Ответы
Автор ответа:
0
9 пачок печива- 45,0 грн
? пачок вафель - 32,0 грн
45:9=5 грн - коштує 1 пачка печива
5-1=4 грн - коштує 1 пачка вафель
32:4=8 пачок купили вафель
? пачок вафель - 32,0 грн
45:9=5 грн - коштує 1 пачка печива
5-1=4 грн - коштує 1 пачка вафель
32:4=8 пачок купили вафель
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: katerinatsareva083
Предмет: Английский язык,
автор: 28shcherbynaartem
Предмет: Кыргыз тили,
автор: awp666devil
Предмет: Химия,
автор: rjpf56
Предмет: Литература,
автор: Lianchik2002