Предмет: Химия,
автор: IvanTuzhanskiy
P2O5+2Ca(OH)2=2CaHPO4+H2O
m(P2O5)= 7.1 г
m(Ca(OH)2)= 3.7 г.
найти массу CaHPO4
Ответы
Автор ответа:
0
М(СаНРО4)=136 г/моль
n(Ca(OH)2)=0,05 моль
М(Са(ОН)2)=74 г/моль
М(Р2О5)=142 г/моль
n(Р2О5)=0,05 моль
n(СаНРО4)=n(Са(ОН)2)=n(Р2О5)=0,05 моль
m(СаНРО4)=6,8 грамм
Ответ:6,8 г.
n(Ca(OH)2)=0,05 моль
М(Са(ОН)2)=74 г/моль
М(Р2О5)=142 г/моль
n(Р2О5)=0,05 моль
n(СаНРО4)=n(Са(ОН)2)=n(Р2О5)=0,05 моль
m(СаНРО4)=6,8 грамм
Ответ:6,8 г.
Автор ответа:
0
М(СаНРО4)=136 г/моль
n(Ca(OH)2)=0,05 моль
М(Са(ОН)2)=74 г/моль
М(Р2О5)=142 г/моль
n(Р2О5)=0,05 моль
n(СаНРО4)=n(Са(ОН)2)=n(Р2О5)=0,05 моль
m(СаНРО4)=6,8 грамм
Ответ:6,8 г.
n(Ca(OH)2)=0,05 моль
М(Са(ОН)2)=74 г/моль
М(Р2О5)=142 г/моль
n(Р2О5)=0,05 моль
n(СаНРО4)=n(Са(ОН)2)=n(Р2О5)=0,05 моль
m(СаНРО4)=6,8 грамм
Ответ:6,8 г.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: bedrinaalina370
Предмет: История,
автор: abuovamaral17
Предмет: Українська література,
автор: Аноним
Предмет: Информатика,
автор: дарина2802
Предмет: Математика,
автор: про100дезик