Предмет: Физика, автор: son1

Пошук результатів по фразі "Спортсмен-радіолюбитель веде радіопередачу на частоті 3,55 МГц. Визначити довжину хвилі електромагнітного випромінювання радіостанції."

Ответы

Автор ответа: ursus
0
λ = с / ν, где λ - длина волны, с - скорость распространения волны (const = 300000 км/с), ν - частота.
Переведём км в м, а МГц в Гц:
1 км = 1000 м;
1 МГц = 1000000 Гц.
λ = 300000000 / 3550000 ≈ 84,5 (м).
Ответ: длина волны ≈ 84,5 м.
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: maxator